28 sierpnia 2020

Wyniki końcowe i mapy

Po kilku protestach, które udało się rozpatrzyć prezentujemy wyniki końcowe. Prezentujemy także mapy wraz z wariantami.

22 sierpnia 2020

Wyniki wstępne

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami wstępnymi na uwagi czekamy do 25.08.2020 godz. 23. Po tym terminie wyniki staną się oficjalne.

27 lipca 2019

Komunikat techniczny

Po pracach w terenie nadszedł czas, aby zaprezentować komunikat techniczny. Będzie się działo.

22 sierpnia 2020

Wyniki z mety

Na bieżąco z mety maratonu będziemy starać się prezentować wyniki wstępne.

13 lipca 2020

Zapisy

Ufff... w końcu nadszedł ten dzień. Startujemy z zapisami. Formularze zapisowe na poszczególne trasy dostępne są pod adresem https://www.lapiguz.pl/zapisy. Oczywiście najpierw zachęcamy do zapoznania się z regulaminem.

06 lipca 2020

Baza maratonu i program imprezy

Prace nad regulaminem dobiegają końca i niebawem go ogłosimy oraz uruchomimy zapisy. Tymczasem możemy oficjalnie ogłosić bazę naszego maratonu - Hala Sportowa we Wleniu przy ul. Dworcowej 10. Dokładną lokalizację można sprawdzić tutaj.

 

Udostępniamy także wstępny program imprezy. W tym roku maraton organizowany jest jako impreza jednodniowa bez noclegów. Gmina Wleń posiada bardzo bogatą ofertę agroturystyczną gdzie każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie.

20 czerwca 2020

Bieżąca edycja

Na 99% impreza odbędzie się w ustalonym terminie (22 sierpnia 2020). 1% niepewności niestety musimy zostawić ponieważ epidemia cały czas jest wygasająco-rosnąca. Na początku lipca przedstawimy regulamin i uruchomimy zapisy. Bądźcie czujni bo ilość miejsc będzie ograniczona.

Organizator

Partnerzy